22. 9. 2018

O středisku

Skautské středisko Odry se skládá ze čtyř oddílů, které nabízejí atraktivní program pro děti a mladistvé, v souladu s principy a metodami stanovenými zakladatelem skautského hnutí Robertem Baden-Powellem a zakladatelem českého skautingu Antonína Benjamína Svojsíka – podporovat rozvoj osobnosti mladých lidí, jejich duchovních, mravních, intelektuálních, sociálních a tělesných schopností tak, aby byli po celý život připraveni plnit povinnosti k nejvyšší Pravdě a Lásce, k sobě samým, bližním, vlastí i celému lidskému společenství a přírodě.

Všechny naše oddíly mají blízko k přírodě, kde tráví spoustu času na výpravách i schůzkách a kde děti zažívají ta opravdová dobrodružství se svými kamarády. O prázdninách oddíly pořádají několikatýdenní tábory s podsadovými stany nebo indiánskými stany teepee.

Výroční zprávy střediska

Výroční zprávy střediska naleznete pod tímto odkazem: Výroční zprávy